Pierwszy turniej Żaków za nami

Dzień po Mikołajkach, w sali sportowej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza odbył się turniej z cyklu Pierwszy Krok Pałucki. Na dwóch boiskach rywalizowały dzieci z roczników 2011 i młodsze. Sześć klubów: Nielba Wągrowiec, Jeziorak Żnin, Goool Wągrowiec, Hat-Trick Damasławek, Calcio Wągrowiec oraz Unia Wapno wystawiły po dwie drużyny. Nie wiemy kto wygrał, nie wiemy kto strzelił najwięcej bramek, ale nie o to chodziło. Celem naszego spotkania było aktywne spędzenie wolnego czasu, podniesienie umiejętności piłkarskich oraz integracja uczestników. Mimo, że nie były prowadzone żadne klasyfikacje, zawodnicy i zawodniczki w każdym meczu dawali z siebie wszystko i zakończyli turniej zadowoleni.

W przygotowaniu turnieju pomagali:
Grzegorz Bogusz – przygotowanie sali, Jeziorak Żnin – wypożyczenie bramek, Natalia Pietrzycka i Weronika Wilczyńska – obsługa kawiarenki, Agnieszka Słapek, Justyna Knapik, Agnieszka Urban i Natalia Pietrzycka – przygotowanie ciast i ciastek, Błażej Komasa (pomoc medyczna), Nikodem Jaruzal i Dawid Wlizło – sędziowanie, Marcel Jaruzal i Patryk Andryańczyk – obsługa techniczna, Kacper Hałas – zdjęcia.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!