Krajna rano, Nielba wieczorem

Do tegorocznych rozgrywek trampkarzy (C2 - rocznik 2006 i młodsi) zgłosiło się czternaście zespołów. Jednocześnie wszyscy nie mogli zagrać, toteż postanowiliśmy przeprowadzić dwa turnieje - rano i wieczorem, odpowiednio dla ośmiu i sześciu drużyn. O przydziale do konkretnego turnieju decydowała kolejność zgłoszeń.

Poranne zmagania najpierw toczyły się w dwóch grupach, które zdominowały odpowiednio Krajna Wyrzysk i Zjednoczeni Kaczory. Na etapie ćwierćfinału, do którego awansowały wszystkie drużyny, z turniejem pożegnali się: Unia Wapno, dwa zespoły Sparty Janowiec Wlkp. oraz Arkonia Szczecin. W półfinale Krajna pokonała w karnych Junior Nakło n/Notecią, a Zjednoczeni AP Niechanowo. Finał także skończył się rzutami karnymi, które lepiej egzekwowali zawodnicy z Wyrzyska.

1. Krajna Wyrzysk - Bartosz Chwiłka, Kacper Maniak, Dominik Kujawka, Adam Mrotek, Jakub Betański, Rafał Duda, Mateusz Thomas, Bartosz Rosa, Jakub Kotarak, Hubert Mrotek, trener: Artur Rózga i Jakub Jagodziński
2. Zjednoczeni Kaczory
3. Junior Nakło nad Notecią
4. Akademia Piłkarska Niechanowo
5-8. Arkonia Szczecin, Sparta Janowiec Wlkp. I i II, Unia Wapno
Król strzelców: Hubert Mrotek (Krajna Wyrzysk - 4 bramki)
Najlepszy bramkarz: Aron Wysocki (Zjednoczeni Kaczory)
Wyróżnieni w swoich drużynach:
- Hubert Dąbrowski (AP Niechanowo)
- Jakub Adamczak (Sparta II Janowiec Wlkp.)
- Kacper Bieńczak (Arkonia Szczecin)
- Malwina Czajkowska (Zjednoczeni Kaczory)
- Mateusz Grajek (Junior Nakło n/Notecią)
- Patryk Roszak (Sparta I Janowiec Wlkp.)
- Szymon Lihs (Unia Wapno)

Galeria turnieju porannego

Wieczorem graliśmy systemem ligowym. Wyniki meczów ułożyły się w ten sposób, że spotkanie w ostatniej kolejce między Nielbą Wągrowiec a Wełną Rogoźno decydowało o tryumfie w turnieju. Nielba nie pozostawiła złudzeń rywalom, wysoko wygrywając i notując tym samym komplet zwycięstw.

1. Nielba Wągrowiec – Daniel Włodarczyk, Patryk Kukiełka, Ksawier Pawłowski, Kimi Szwajcer, Jan Strakowski, Tomasz Korbal, Maciej Majchrowicz, Błażej Zych, Kamil Kończak, Błażej Gruchała, trener: Robert Szkudlarek
2. Sokół Damasławek
3. Wełna Rogoźno
4. Chrobry Gniezno