O turnieju

Pierwszy Krok Pałucki to impreza cykliczna, organizowana przez Ludowy Klub Sportowy Unia Wapno. Inauguracyjna edycja turnieju odbyła się w grudniu 2001 roku, a pomysłodawcą i inicjatorem był Zbigniew Grabowski. Pierwszy Krok Pałucki składa się z turniejów dla różnych grup wiekowych i ma na celu przede wszystkim przegląd piłkarskiego narybku na Pałukach. Jest również ciekawą formą zabawy i sportowej rywalizacji w okresie między rozgrywkami. Przez lata turniej zmieniał lokalizację. Początkowo rozgrywano go w małej sali sportowej Szkoły Podstawowej w Wapnie, następnie przeniesiono go do niewiele większej sali w Dziewierzewie, a raz gościł w Kcyni. Obecnie korzystamy z sali sportowej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Wapnie z boiskiem o wymiarach 19 x 36 m, pięcioma szatniami oraz widownią dla kibiców ze 162 miejscami siedzącymi oraz z Gminnego Stadionu Sportowego w Wapnie.

Od 2015 roku gościliśmy drużyny z:

Uwaga. Wystąpił nieoczekiwany błąd! Prosimy spróbować później.
3a16375d00108d384679faa72a7102c416001ce7
Przepraszamy. Wystąpił błąd naszego serwera