Gniewko Gniezno Gospodarze

Gniewko-2011

Utworzono:

22.09.2014

13 września 2014 roku Orliki Gniewka Gniezno z rocznika 2004 rozegrali swoją drugą kolejkę ligową,tym razem Gniewni zmierzyli się na własnym boisko z Lechem lll Poznań.Mecze z tym przeciwnikiem zawsze należą do trudnych i emocjonujących, nie inaczej było tego dnia.Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla gnieźnian bowiem jako pierwsi wyszli na prowadzenie po bramce Samuela Wojciechowskiego lecz radość Gniewnych nie trwała długo bo Lech szybko wyrównał a następnie zdobył drugą bramkę i do szatni poznaniacy schodzili prowadząc 2-1.W drugiej połowie lechici zdobyli kolejno trzecią i czwartą bramkę i wyszli na prowadzenie 4-1.Gniewko dążył do zdobycia goli co w konsekwencji się udało za sprawą Samuela Wojciechowskiego który dwa razy w tej części meczu trafił do siatki i stan meczu zrobił się już 4-3 dla Lecha.Kolejne bramki w tym meczu zdobywali już jednak poznaniacy którzy dwa razy pokonali i znaleźli drogę do bramki Gniewnych. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Lecha 6-3 i trzeba przyznać że zwycięstwo było zasłużone ale miejmy nadzieje że w rewanżu gnieźnianie zagrają lepiej i zrewanżują się rywalowi.