Znamy uczestników niedzielnych turniejów

Już w niedzielę rozegramy na Gminnym Stadionie Sportowym w Wapnie turnieje Elektro Dom Pierwszy Krok Pałucki dla roczników 2014 i 2011. O godz. 9.00 na boisku pojawią się pierwsi z nich. W akcji zobaczymy zawodników drużyn: Szkółka Piłkarska Dla Dzieci GOOOL, Akademia Piłkarska Reissa - Szamocin, KS Lotnik 1997 Poznań, MOKS Piaski Bydgoszcz, Akademia Piłkarska Reissa - Piła, Akademia Pelikan i Unia Wapno.
O godz. 14.00 swoje mecze rozpoczną drużyny z rocznika 2011: Szkółka Piłkarska Dla Dzieci GOOOL, MKS Nielba Wągrowiec, Akademia Piłkarska Reissa - Piła, Akademia KP MOSIR Piła i Unia Wapno. Zapraszamy do kibicowania.

Naszymi partnerami są: Elektro-Dom Chodzież, Wielkopolski ZPN, Agrii Partner, Gmina Wapno.