Podsumowanie turniejów roczników 2011 i 2012

Od ostatniego Pierwszego Kroku Pałuckiego minęły dokładnie dwa lata i 24 dni. Tym bardziej cieszymy się, że w sobotę 8 stycznia, w gościnnej sali sportowej SP Wapno, mogliśmy zorganizować turnieje dla roczników 2011 i 2012. Choć nie prowadziliśmy klasyfikacji to emocji nie brakowało, a zawodnicy wspierani przez rodziców w każdym meczu grali najlepiej jak potrafili.
Dziękujemy za udział drużynom:
Jeziorak Żnin, Goool Wągrowiec, Krajna Wyrzysk, Calcio Wągrowiec, LZS Grochowiska Księże, Sokół Mieścisko, Nielba Wągrowiec.

Turnieje nie odbyłyby się bez zaangażowania i wsparcia następujących osób:
Anna Wagner, Jarosław Michalski, Wioleta Szalaty, Jakub Hałas, Łukasz Harzyński, Kacper Hałas, Michalina Rochowiak, Maciej Adamski, Jakub Andrzejewski, Barbara Adamska, Kamila Kępińska, Magdalena Maroszek, Joanna Pawlak, Agnieszka Piechowiak, Agnieszka Słapek, Weronika Wilczyńska, Justyna Midzio, Joanna Gaszyńska-Ucińska, Justyna Kabacińska, Małgorzata Kociołek, Joanna Kusz, Ewelina Pisarek, Ilona Szulc, Malwina Turowska, Magdalena Ciszewska.
Dziękujemy!

Galeria turnieju 2011