Goool wygrywa Turniej Rocznika 2012

Jako drudzy 18 listopada na boisku w sali sportowej SP Wapno zaprezentowali się uczestnicy turnieju dla rocznika 2012. W rozgrywkach wystartowało osiem drużyn, reprezentujących kluby: Goool Wągrowiec, Girls Mieścisko, Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, Sokół Mieścisko, Akademia Piłkarska Reissa - Oborniki, Akademia Piłkarska Reissa - Szamocin i Unia Wapno.
Przez turniej bez porażki przebrnęła pierwsza drużyna Goool Wągrowiec (podobnie jak Sokół Mieścisko, który miał więcej spotkań nierozstrzygniętych), tym samym zwyciężając w całej rywalizacji. Drugie miejsce zajęła dziewczęca drużyna Girls Mieścisko, a trzecie Sokół Mieścisko. Tytuł Króla Strzelców zdobył Dominik Nowak (AP Reissa Szamocin), a w bramce najlepiej spisała się Nadia Bogielczyk. Pozostałe wyróżnienia indywidualne trafiły do następujących zawodników: Mikołaj Juszczyk (Sokół Mieścisko), Amelia Cholewińska (Grils Mieścisko), Dominik Nowak (AP Reissa Szamocin), Jakub Szczepaniak (Ostrovia 1909), Konrad Chmielewski (AP Reissa Oborniki), Szymon Przygoda (Goool I Wągrowiec), Jakub Tulikowski (Goool II Wągrowiec), Bartosz Pawlak (Unia Wapno). Sędzią zawodów był arbiter KS WZPN Adrian Kołodziejczak.

Wyniki i tabele: www.tournify.pl/live/231118pkp2012
Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/qGU6ua3wfpL8RtDL9

Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.
#MikroGranty #SerceHonorWalkaDuma #UniaWapno